Vermeer z Delftu

Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)

signováno vpravo dole, fixováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 17,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 19:28

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč