88. Akt - 2 muži
Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, fixováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1987
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 19:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč