Artista

Autor: Karel Míšek
(1945 Nová Hlína - 2009 Praha)

signováno tužkou dole uprostřed
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč