Abstrakce

Autor: Rudolf Němec
(1936 Praha - 2015 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Datace: 1979
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 18:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč