Podzimní řeka

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 52 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč