1595. Rybáři v orientu
Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 48 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč