31. Podzimní řeka
Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 52 cm
Konec dražby: 22.10.2019 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč