Rybáři v orientu

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 48 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč