70. Jerusalem

Autor: Julius Bartek
(1930 Slovensko - 2004)

signováno vlevo dole, původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 34 cm

Konec dražby: 04.03.2019 21:23

Zbývá: 14d 12h 19m 15s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč