70. Koňský trh
Autor: Gustav Prucha
(1875 Vídeň - 1952 Rakousko)
signováno vpravo dole, původní černě lakovaný rám s štítkem
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 18 cm, rámování: 36 x 49 cm
Konec dražby: 11.12.2018 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč