69. Koňský trh

Autor: Gustav Průcha
(1875 Vídeň - 1952 Rakousko)

signováno vpravo dole, původní černě lakovaný rám s štítkem
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 18 cm, rámování: 36 x 49 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:21

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč