18. Humr
Autor: Karel Holan
(1893 Praha - 1953 Praha)
signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 43,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 34 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč