Vesnice

Autor: Jan Trampota
(1889 Praha - 1942 Poděbrady)

signováno vlevo dole, nově adjustováno, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 37 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:29

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč