9. Lípa nad Klimkovicemi
Autor: Josef Lubojacký
(1887 Velká Košatka nad Odrou - 1974 Zábřeh)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 68 cm, rámování: 84,5 x 94 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč