1031. V podvečer
signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 28,5 x 34,5
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.02.2020 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč