15. Informel II.
Autor: Peter Majerik
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1966
Šířka: 39 cm, výška: 59 cm, rámování: 64 x 43 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč