47. Zimní vesnice
Autor: Julius Klever
(1850 Tartu, Estonsko - 1924 Petrohrad, Rusko)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 46 x 57 cm
Konec dražby: 13.12.2018 18:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč