21. Chalupy
Autor: H. Růžičková
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 38 cm
Konec dražby: 16.04.2019 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč