Květinový trh

Autor: H. Růžičková

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 31
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2019 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč