67. Květinový trh
Autor: H. Růžičková
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 25 x 31
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč