578. Zima

Autor: J. Zapletal

signováno a datováno vpravo dole, pošk. původní rám
Technika: pastel na kartonu, datace: 1919
Šířka: 42 cm, výška: 33 cm, rámování: 56 x 65 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč