Vjezd

Autor: J. Zapletal

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 31,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 42 xm

Konec dražby: 04.03.2019 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč