43. Vertumus a Pomona - kopie

Autor: Aert de Delde
(1645 Dordrecht - 1727 Dordrecht, Nizozemí)

kopie obrazu umístěného ve sbírkách pražské Národní galerie, obraz je v původním stavu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 92 cm, výška: 74 cm, rámování: 90 x 109
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč