104. Krajina s ovečkami
rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 68 cm, výška: 45 cm, rámování: 65,5 x 89,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč