104. Nevěstinec
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 34,5
Konec dražby: 04.10.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč