105. Podzimní krajina
signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1994
Šířka: 110 cm, výška: 42 cm, rámování: 51 x 120 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč