104. Stará Praha
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 37 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč