Předávání pochodně

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo dole i na reversu
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč