Mateřství

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1954
Šířka: 18 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč