170. Mateřství
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1954
Šířka: 18 cm, výška: 24,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč