Paříž - Stará čtvrť

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč