Skála

Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč