56. Pod mostem
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
signováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 24,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 19 x 29,5 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč