771. Bistro
Autor: Václav Hejna
(1914 Praha - 1985 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Šířka: 24,5 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč