104. Zamyšlený muž
na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 16,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 33 x 28,5 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč