22. Pod stromem

Autor: Rudolf Klingsbögl
(1881 Vídeň - 1943 Rakousko)

signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 22 x 25 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč