22. Pod stromem
Autor: Rudolf Klingsbögl
(1881 Vídeň - 1943 Rakousko)
signováno vlevo dole, blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 22 x 25 cm
Konec dražby: 11.12.2018 18:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč