239. Chaloupka u rybníka
Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 63 cm
Konec dražby: 06.11.2018 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč