29. Zimní podvečer
Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 67 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč