39. Podzim na rybníce
Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu záruční list se signaturou autora
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 56 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 72 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč