75. Na potoce v zimě
Autor: Augustin Nezval
(1901 ? - ?)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, orámováno, zaskleno
Technika: olej na dřevě, datace: 1955
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 67 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč