101. Lovec

Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)

signováno a datováno vlevo dole v kameni, paspartováno, zaskleno, pravděpodobně pozdější otisk
Datace: 1899
Šířka: 18 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 29 cm

Konec dražby: 12.12.2018 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč