148. Bitevní vřava
Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)
Signatura vpravo dole v tisku, pravděpodobně reprodukce ilustrace. Volný list
Technika: ofset
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 25 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.11.2022 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč