319. Pocta Aloisu Jiráskovi
Autor: Mikoláš Aleš
(1852 Mirotice - 1913 Praha)
signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: kresba, datace: 1901
Šířka: 65,5 cm, výška: 86 cm, rámování: 90 x 69 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 22:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč