Chaloupka u cesty

Autor: Bohuš Jágr
(1907 Brno - 1996 ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1943
Šířka: 26 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 48,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:45

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč