Zámek na kopci

Autor: Bohuš Jágr
(1907 Brno - 1996 ?)

signováno a datováno vpravo dole, pasartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt, datace: 1961
Šířka: 25 cm, výška: 26 cm, rámování: 46 x 41 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč