130. Květiny ve váze

Autor: Ludmila Stará Hrubová Hoffmannová
(1882)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Datace: 1933
Šířka: 49 cm, výška: 69 cm, rámování: 83 x 63 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč