Jiřiny

Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1955
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 59 x 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč