85. Potštejn v listopadu
Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 74 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 85 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč