86. Kopretiny
Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 52 cm, rámování: 63 x 47 cm
Konec dražby: 12.06.2018 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč