149. Postava

Autor: Miroslav Bravenec
(1945 Terezín (Hodonín) - 2011)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1976
Šířka: 8,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč