182. Postava
Autor: Miroslav Bravenec
(1945 Terezín (Hodonín) - 2011)
signováno a datováno tužkou vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1976
Šířka: 8,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč