113. Chaloupka v lese

Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt
Šířka: 40 cm, výška: 53 cm, rámování: 60 x 72 cm

Konec dražby: 18.09.2019 21:22 SELČ

Zbývá: 0d 5h 36m 13s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč