229. Stříbrný Štramberk

Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)

signováno tužkou vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 60 cm, rámování: 81,5 x 67,5

Konec dražby: 12.12.2018 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč