229. Stříbrný Štramberk
Autor: Bohumír Jaroněk
(1866 Zlín - 1933 Zlín)
signováno tužkou vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 60 cm, rámování: 81,5 x 67,5
Konec dražby: 12.12.2018 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč